Christian Dior Jules Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Artemisia

Artemisia

Kimyon

Kimyon

Lavanta

Lavanta

Bergamot

Bergamot

Siklamen

Siklamen

Karanfil

Karanfil

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Fesleğen

Fesleğen

Yasemin

Yasemin

Köknar

Köknar

Meşe likeni

Meşe likeni

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 68

orta nota oranı
Orta Nota

% 22

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

73

20-50

(2016)2016

994

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 79

KALICILIK
farkedilirlik

% 73

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 17

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 17

SONBAHAR
kış

% 67

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 67

GÜNDÜZ
gece

% 33

GECE

Jules Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Jules parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
kamber
Çok pahalı ve bence zengin adamın kokusu. Keşke uygun fiyatta satılsa.
Makbiyaz
Farkedilirlik ilk birkaç saatte oldukça yüksek ve Dior markasının bence en iyisi...
sener
Bir şişedeki Alfa erkeği nasıl yansıtılır deneyin görün. Yeterince başarılı.
kazim
Bazı kokular, özellikle de üretime son verildiyse veya bulunmaları zor is, koleksiyonerler arasında oldukça üne sahip oluyorlar. Jules, gücünü, benzersiz karakterini, mukavemetini, heryerde kendinden bahsettiren bir parfüm. Oldukça seksi.
kadircan
Tek kelime ile nasıl anlatılır veya neyi ifade eder diyorsanız alın size cevap: MÜKEMMELLİK! Bu şimdiye kadar ve şimdiye kadarki en iyi denemeden aldığım parfüm. Bir koleksiyoncu olarak buna sahip olmam gerekiyordu ve olmanın mutluluğu içerisindeyim. Baharatlı, yeşil, şık, saldırgan değil ama erkekçe ..... Jules'u seviyorum ... Sonsuza dek seveceğime de inanıyorum. Aldatmayacağım koku :)
hakan
Çarpıcı yeşil bir başlangıca sahip. Söylendiği gibi, rüya gibidir. Deri'ye pürüzsüz ve kesintisiz bir geçiş sağlıyor. Tüm özel notalarını muhafaza ediyor ve sorunsuzca uzaklaşıyor. Mükemmel kısacası.
ekrem
Harika bir koku. Yosun, çam, artemisia derim üzerinde pürüzsüzleşti. Bunlar benim için ayırt edilebilecek notalar. Harika, güçlü, eski okul kokusu olan Drakkar Noir Yatagan'ın unsurlarına sahipken aynı zamanda inanılmaz derecede kompleks olan diğer bazı notaların (bir miktar çiçek parçası) beni kendine bağladı. Üst sınıf, benzersiz bir koku. Mükemmel farkedilirlik ve uzun ömürlü.
alican
Eski bir kahverengi sprey şişem var ve Jules'u 2-3 yıl önce 9ml'lik mini deneme şişesini aldım. En sevdiğim erkek kokusu haline geldi! Ama sorunum derimde orta derecede yağlanma oluşturuyor. Kalıcılığıda en fazla 2-3 saat sürüyor. Yada burnum alışıyor bilemiyorum. Kıyafet üzerine püskürttüğümde iki kat daha uzun etkisi sürüyor. Son damlasına kadar tadını çıkarın!
admin
Bileğime biraz püskürttüm. Bedenim daha sıcaktı ve Jules daha da güçlendi! 80'li yılları anımsatan özel bir içerik. Pürüzsüz bir karışım var içeriğinde. Yoğun değil ... Kouros modelini hatırlattı. Çok beğendim.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.