Christian Dior J`adore Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Manolya

Manolya

Kavun

Kavun

Şeftali

Şeftali

Armut

Armut

Bergamot

Bergamot

Mandalina

Mandalina

Sümbülteber

Sümbülteber

Erik

Erik

Orkide

Orkide

Frezya

Frezya

Böğürtlen

Böğürtlen

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 70

orta nota oranı
Orta Nota

% 15

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

94

18-60

2009

953

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 61

KALICILIK
farkedilirlik

% 70

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 17

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 83

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 17

YAZ
sonbahar

% 17

SONBAHAR
kış

% 33

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 50

GÜNDÜZ
gece

% 50

GECE

J`adore Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, J`adore parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir17310
bu parfümün yerine alberto sego markasının JDR modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.
princess
Biraz maddi problem nedeni ile bu kez bundan aldım çünkü L'Absolu'ya param yetmedi :D ama gerçek şu ki bunu gerçekten çok sevdim. Jadore un beni tek üzen noktası üzerimde fazla kalmaması. Hafif köpüklü efektlerle meyveli yasemin kokusu diye anlatabilirim size. Neredeyse şampanya gibi kokuyor.
Monolyahanim
Düz, güzel ve pahalı sabun gibi kokuyor.
Senem
Benim yaz kokum. Güzel, tatlı, uzun ömürlü ve çiçekli. Denemeyiniz çünkü sadece bende olsun :D
Emine
Sulu, çiçekli ve meyveli bir koku. Bir kadının güzel, hoş ve hafif kalpli hissetmesi gereken her şeyden birazcık içerisinde bulunuyor. Cildimde çok sofistike olduğunu itiraf etmeliyim. Ben yoğun parfümlerden hoşlanmıyorum ve jadore bir başka -tam istediğim gibi-. Bu parfümü kullandığınızda insanlar sizi kesinlikle ciddiye alacaklar. Dediğime inanmayacaksınız ama deneyince göreceksiniz. Çünkü bu parfüm oturaklı olgun bayan parfümü. Victoria secret kullandığım zaman sevimli bir kız çocuğuna dönüşüyorum ama bu parfümü kullanınca ne demek istediğimi anlayacaksınız. Tam bir patron parfümü olabilir. Patroniçe dersek daha doğru söylemiş olurum :D İnanılmaz derecede iyi bir farkedilirlik ve ve uzun ömürlülüğe sahiptir. Bütün gün sizinle beraber olacağından emin olabilirsiniz.
Serra1514
Güzel bir koku. Şişe muhteşem. Kendisi iyi harmanlanmış ve sıcak. Taze, temiz bir çiçek kokusu. Bu kokunun sıcaklığı, güzel bir bahar gününde cildinizde yumuşakça parlayan güneş gibidir.
Gizems
Güzel yasemin kokusu ama gerçekten meyve notalarının daha yoğun olmasını isterdim ve cildimde belirgin değil maalesef.
feriha
İlk zamanlar J'Adore u bir dergi çıkarmıştı ve o dergiden yıllar önce koklamıştım. Resmen o kokuya aşıktım. Zengin, kremsi erik ve özel çiçekler ile çok yönlü ve evrensel olarak hoş bir kokuydu. 3 şişe EDP bitirdim ve en çok iltifat ettiğim parfümümdü. Ne yazık ki (2013 sonrası) J'Adore, eskiden olduğu gibi kokmuyor. Ciltte birkaç saat kaldıktan sonra sabunlu bir şeftali çiçeği kokusu kalıyor başkada bir şey yok. Artık kullanmıyorum. Sanırım içeriğini değiştirdiler. Yoksa bu kokunun bu kadar tanınmasına imkan yok. Tek nedeni önceki versiyonu.
zeyna
Genellikle parfüm içeriği dahil her şeyi ile -şişe dahil- Dior'u seviyorum ama bu parfüm benim için çok sıkıcı ve unutulabilir. Bir örneğim var ve her denediğimde, her defasında nasıl koktuğunu unutuyorum. Bu parfümü kimsenin tanıyabileceğini sanmıyorum. Güzel kokuyor hakkını yememem lazım ama dediğim gibi. Güneşli ama sıkıcı bir gün gibi kokuyor ve ilginizi çekecek ilginç bir gününüz yok. Eğer bu parfüm bir duygu olursa, okulda bir sınıfa girmeye zorlandığınız zaman pencereyi açıp mavi gökyüzünde ve güneşte olan değişiklikleri ve size olmayan etkisini hissedebilirsiniz diye tanımlayabilirim. Avonun jenerik herhangi bir parfümü gibi kokuyor kısacası.
yasemin
Bu kokladığım ilk parfüm ve hala çok fazla parfüm denedikten sonra yinede benim en favorilerimden biri. Tüm j'adore çizgi parfüm kokularını ve aynı zamanda şişe tasarımlarını beğeniyorum. Aslında dikkatimi çeken ilk şey bu oldu. Koku çok çiçekli ve dişildir ancak 20 yaşındaki bir kız için çok olgun ve giyilmesi zor olan aşırı kadınsı bir ürün ve bu yaş aralığına uygun değil. İçeriğine bakarsak yasemin ve meyveli notalar da oldukça açıkken gül notası benim için en güçlü olanı. Bu olmazsa olmaz bir parfüm. Onu çok seviyorum. Denemenizi de tavsiye ediyorum.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.