Christian Dior I Love Dior Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Manolya

Manolya

Portakal

Portakal

Mandalina

Mandalina

Frezya

Frezya

Portakal

Portakal

Hanımeli

Hanımeli

Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Zambak

Zambak

Ahududu

Ahududu

Armut

Armut

Misk

Misk

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 30

76

18-50

2002

1007

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 80

KALICILIK
farkedilirlik

% 63

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 67

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 33

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 17

YAZ
sonbahar

% 17

SONBAHAR
kış

% 33

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 50

GÜNDÜZ
gece

% 50

GECE

I Love Dior Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, I Love Dior parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
yonca
I Love Dior ile bence sevdiğine karşı daha romantik olabilirsiniz. ;İnsanı ayrı bir ruh haline büründürüyor.
Shine
Gençler veya genç bayanlar için ideal hoş bir dior efsanelerinden biri.
Nrc
Güvenli bir şekilde daha önce Dior'u sevdiğimi yine söyleyebilirim. Dior un kötü kokusu olamaz. Bu da ilk 3 e girer.
feriha
Hoş, taze tatlı bir çiçek, çok güzel bir tatlı suyla birleşmiş. Tipik meyve kokan parfümlerden değil. Dior kokularının çoğunda zaten özel bir kalite var.Hafiftir, uzun ömürlülüğü gerçek iyi, yeşil notalar tabanda kehribarla güzel bir şekilde karışmış. Armut severim ve bu parfüme ışık saçan bir kenar veriyor. Tabii ki bu bir başyapıt değil yine de sıkıcı ve jenerik olmaktan uzak. Ben zevkle kullanıyorum.
guler
Henüz sahip olmasam bile bana mutlu bir his uyandırıyor. Yaz için çok uyumlu, ferahlatıcı, mükemmel. Şişem bitti ve yenisini alacağım. Kavun ve paçuli notalarını seviyorum. Paçuli notasını çok seviyorum. Maddi olarak biraz pahalı ama yakında bir indirim bulursam kaçırmıcam. Ucuz siyen arkadaşlar ne alıyor anlamadım. Dior un ucuz parfümü mü var? :D
durdane
Son zamanlarda unuttuğum tüm geçmişte kullanıdığım kokuları tekrar gözden geçiriyorum. Koku belleği gerçekten harika. Biraz tükenmiş kullanılmış bir şişeyi satın alsam bile bu parfüm muntazam ve hiç değişmemiş. Harika bir parfüm.
derya
Bu parfümün özünde yaşamak ve hayatı sevmek var diye tanımlayabilirim. Bana nostaljik hissettiriyor. Ruhumuzu sıcak tutan tüm bu mutlu anılar için minnettarım. Bunun için gerçekten Dior markasına teşekkür ederim.
Begum
Bu koku tam olarak tende yerleştikten sonra şeker gibi kokuyor ve ben de pamuk şekeri ya da tipik Aquolina şekerini kastetmiyorum. Tam istediğim bu taze çiçeklerden ayrılan çok özel ve hoş kokulu bir şeker. Cildimden yaklaşık 1 saat bekledikten sonra harika bir hale geliyor. Kalıcılık ve farkedilirliğide güzel. Fiyat zaten çok iyi. Bulursanız deneyin derim.
Aysunatar
I Love Dior muhteşem. Şişe ve kutuda harika. İçeriğinde neredeyse benim en sevdiğim çiçeklerin hepsi var. Cennet gibi kokuyor. Bu çok kadınsı bir parfüm ve daha ziyade meyveli ve tatlı ama aşırı değil ve onu çok seviyorum. Çok ferahlatıcı ve narindir ancak kuru ve sıcak aynı zamanda rahatlatıcı. Sıcak bir günde harika oluyor. Beni hafif ve mutlu hissettiriyor. Güzel ve tavsiye ederim.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.