Christian Dior Hypnotic Poison Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Kayısı

Kayısı

Erik

Erik

Hindistan cevizi

Hindistan cevizi

Sümbülteber

Sümbülteber

Yasemin

Yasemin

Müge

Müge

Gül

Gül

Brezilya gülağacı

Brezilya gülağacı

Kimyon

Kimyon

Badem

Badem

Vanilya

Vanilya

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 57

orta nota oranı
Orta Nota

% 28

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

92

18-60

2008

1145

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 58

KALICILIK
farkedilirlik

% 66

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 38

İLKBAHAR
yaz

% 13

YAZ
sonbahar

% 25

SONBAHAR
kış

% 25

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 50

GÜNDÜZ
gece

% 50

GECE

Hypnotic Poison Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Hypnotic Poison parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir19564
bu parfümün yerine alberto sego markasının PSN modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.
Serraduvarci
Bu koku beni şaşırtıyor. Neden bu kadar popüler? Siluet yok, cildimde kalıcılığı da az. Meyankökü gibi kokuyor. Hoş değil. Acı hatta. Gizemli olan yönü nedir onuda anlamadım. Özellikle sofistike değil ... Değişik zevklere sahip insanlar kullanabilir de ben çözemedim hala nesi seviliyor.
kadriye
Listelenen notalar orijinal versiyona değil, mevcut yeni versiyona (ve muhtemelen ondan bir veya daha fazlasına) aittir. Orijinalde daha az nota bulunuyor.
sude
Geçerli yeni formülasyon beni çok üzdü. Eski formülü istiyorum.
pelina
Seviyorum. Tatlı badem ve vanilyalı özel notalar. Arkadaşlarım her zaman bana kullandığımda övgüler yağdırıyor. Kış günleri için mükemmel olduğunu düşünüyorum. Hala sıcak anları test etmedim ama kışlık bir koku sanki. Cildinizde ertesi güne kadar dayanır ve kıyafetinize resmen yapışır. Kalıcılık ve fark edilirliğinin mükemmeliyeti hakkında kimse konuşmak istememiş sanırım. Halbuki piyasada güzel denilen onlarca koku Hypnotic Poison modeline bu konuda eline hiç biri su dökemez.
Nrc
İlk kokladığınızda garip hissedeceğiniz ama parfüm oturunca ona aşık olacağınız bir koku. Aynı ilk antipati ile yaklaştığınız bir insanın aslında çok iyi anlaşabileceğiniz biri olduğunu sonradan anlamanız gibi :D nasıl örnekledim ama :D bu yüzden tester deneyiniz ve biraz bekleyiniz. Parfüm açılınca harika bir hal alacaktır. (Tabi bu benim düşüncem)
iremcanta
Dürüst olmak gerekirse, orijinal formülün değiştirilmesiyle ilgili her şeyin yanlış olduğunu düşünmüştüm. Aslında değiştirilmesinin doğru olmadığını düşünmekteydim. (denemeden) Daha önceki formülü de kullandım ama bu yeni versiyon kesinlikle şimdiye kadar sahip olduğum en iyi parfümlerden biri. Bence yenisi harika ötesi olmuş.
Fulya
Denedim ve ben gerçekten sevmedim. Çok tuhaf ve garip bir koku. Bu yüzden aklımdan çıkardım. Vintage Dior Addict modeli denedim ve hemen aşık oldum. Daha önce denemeliydim. Bu modeli önermiyorum.
Monolyahanim
Hypnotic Poisonu test etmek için çok heyecanlıydım,ama baştan beri çok sentetik vanilya kokusu almam sonrası kullanmaktan ve satın almaktan tamamen vazgeçtim. Ucuz bir vanilya vücut spreyi gibi kokuyor.
ygmrylmz
2001 modelli bir şişe Hypnotic Poison almıştım. Aynı Baileys gibi çok tatlı ve lezzetli aynı zamanda da kremsi bir parfüm. Her zaman harika yorumlar ve övgülerle dolu gerçekten eşsiz bir parfüm. Hangi siteye baksam parfümü övüyorlar. Bende övmeyenlerden biri olamam. Hakkının verilmesi gereken harika bir bayan parfümü. Şu anki versiyonların uzun ömürlülüğü utanç verici bir şekilde kötü. Eski formülünü satın alma konusunda biraz araştırma yapmaya cidden değer bir ürün. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Farklı bir ligde özel içeriklere sahip değişik bir koku olduğunu kullanınca anlayacaksınız. Maalesef biraz pahalı ama.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.