Christian Dior Fahrenheit Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Lavanta

Lavanta

Mandalina

Mandalina

Alıç çiçeği

Alıç çiçeği

Sedir

Sedir

Bergamot

Bergamot

Papatya

Papatya

Limon

Limon

Küçük hindistan cevizi

Küçük hindistan cevizi

Deri

Deri

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Kehribar

Kehribar

Vetiver

Vetiver

üst nota oranı
Üst Nota

% 63

orta nota oranı
Orta Nota

% 23

alt nota oranı
Alt Nota

% 14

89

18-60

1988

995

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 67

KALICILIK
farkedilirlik

% 66

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 43

İLKBAHAR
yaz

% 14

YAZ
sonbahar

% 43

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 33

GÜNDÜZ
gece

% 67

GECE

Fahrenheit Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Fahrenheit parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir25859
bu parfümün yerine alberto sego markasının Fhr modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.
joker
Zaman testine dayanan eski kokuları incelemeyi çok seviyorum. Fahrenheit modelini alma konusunda uzun zamandır düşüncelerim vardı ve rafta gözüme çarptığımı hissettim. Hemen bir paket aldım. Bu parfümü kullanıcı modellerini tasvir etmek gerekirse : Büyük bir kıllı tamirci, kamyon şoförü veya oto motoru yapan biri. Bunu bir ofis ortamında, bir partide, tiyatrolarda önermiyorum. Sert erkeğin kokusu :D
kerem
Zamansız parfümüm. Benim en iyilerimden biri oldu ve sürmeye devam edecek çünkü karım da onu seviyor. Çok güçlü deri notaları var ve kabullenmek o kadar da kolay değil. Kısaca herkesin kabullenebileceği bir parfüm değil. Uzun ömürlülüğe sahip ve bu daha da kendine bağlıyor.
slckakgn
Parfüm benzersiz ve klas. Başka bir cümle kurmak dahi saçmalık olur bu koku ile ilgili.
okkes
Parfümü kokladığımda 95'e geri döndüm. 23 yıl sonra tekrar ziyaret ettim :D
Sprayman
2014 yılında bir şişe almıştım ve şu ankinden daha iyi kokuyordu. Daha güçlü ve daha uzun sürdü. Şimdi daha yumuşak ve hiçbir şey yok gerçeği budur. Maalesef üzüldüm.
trparfum
Zamansız efsane. Harika ve tütsü içerikli.
Uslanmaz2133
Küllüğü içinde yanan odunsu bir tütsü çubuk ile kösele ve lastik karışımı gibi kokuyor. Oldukça hoşuma gidiyor bu koku. Kirli, ham, güçlü ve çok erkeksi kokuyor. Seksi ve erkeksi. Anlatım tarzım sizi parfümden uzaklaştırmasın.
zakir
Otuz yıl. Vay beee. Hala aynı ve hala bomba gibi parfüm. Tartışılmaz bile.
Zigott
Fahrenheit, eski kız arkadaşımın doğum günü hediyesi olarak aldığı 1995'teki ilk parfümümdü. Hala daha soğuk yaz akşamlarında ne kadar iyi koktuğunu hatırlayabiliyorum. Benim için çok iyi anıları aklıma getiren enfes bir klasik. Gözlerim yaşardı resmen.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.