Christian Dior Dior Addict Eau Sensuelle Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Gül

Gül

Yasemin

Yasemin

Misk

Misk

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 45

orta nota oranı
Orta Nota

% 45

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

77

18-50

2012

959

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 64

KALICILIK
farkedilirlik

% 62

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 14

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 86

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 29

İLKBAHAR
yaz

% 43

YAZ
sonbahar

% 14

SONBAHAR
kış

% 14

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 57

GÜNDÜZ
gece

% 43

GECE

Dior Addict Eau Sensuelle Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Dior Addict Eau Sensuelle parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
pembe
İnanılmaz derecede güzel. Her zaman her yerde kullanılabilir bir parfüm. Gardırobumdaki en güvenli kokulardan biri. Taze ve çiçekli ve çiçek özlü şampuanlar gibi kokuyor. Fakat dürüst olmak gerekirse ne gül ne yasemin kokusunu ben alamadım. Kuruduğunda ama mükemmel sedir kokusunu çok rahat hissedebiliyorum. Yaz sıcağında kullanabileceğiniz harika bir ürün.
hlya41
Gül kokuları beni mest eder ve Sensuelle de başta çok net gül kokusunu hissedebiliyorsunuz. Ne kadar uzun süre üzerinizde kalırsa koku birden hastane kokusuna benziyor. Belki de cildimden kaynaklanıyor ama bu kesinlikle benim için ideal bir parfüm olamaz. ÜStelik pahalıda.
leman
"Yasemin ve gül içerikli kokuları çok seviyorum. Ama nedendir bilinmez, bu koku biraz ekşi kokuyor. Sanırım misk ve sedir ilavesinden kaynaklı olabilir. Kötü bir koku değil, sadece benim favorim olacak bir parfüm değil. Gerçekten saf, zarifleştirilmiş çiçek kokularını alıyorsunuz. Şekerli tatlı notalarla inceltilmemişler. Gül ve Yasemin'i doğrudan bir botanik bahçesinden koklamak gibi. Ama başarılı bir parfüm mü derseniz. Bir daha ki şişeyi alacağımı pek düşünmüyorum.
feriha
Şu an kış aylarındayız ve bu modeli bu anda alarak hata ettim sanırım. Bu parfüm daha çok baharda kullanılabilecek ve belki daha sıcak havaya uygun bir koku. Ofis kokusu ve hiç heyecan verici değil.
gonca
Sonunda sevmediğim bir yasemin kokusu buldum! Halbuki muhteşem olur içeriğinde yasemin olan her parfüm. İğrenç bir koku haline getirmişler.
duygu
Dior Addict, Dior markasının oluşturduğu çok sevilen kokularımdan biriydi. Daha olgun kokularından bazılarını kullanmaya başlayana kadar tabiki. Şimdi Sensuelle modelini kullanmaya başladım ve bu daha masum, neşeli ve güzel. Duyuları canlandırır. Ortalamanın üstünde bir parfüm gerçekten. Ömür süresi 6 saat ve yaklaşık 5-6 metreden bile kendini çok belli eden bir parfüm.
duygu
içerisinde gül olan ürünleri ben pek beğenmiyorum ama Christian Dior Dior Addict Eau Sensuelle içerisindeki gül kokusu çok rahatsız edici bir formda değil.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.