Christian Dior Dior Addict Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Böğürtlen

Böğürtlen

Mandarin portakal çiçeği

Mandarin portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Night Blooming Cereus

Night Blooming Cereus

Yasemin

Yasemin

Gül

Gül

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 74

orta nota oranı
Orta Nota

% 15

alt nota oranı
Alt Nota

% 11

89

20-60

2007

949

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 83

KALICILIK
farkedilirlik

% 70

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 50

İLKBAHAR
yaz

% 17

YAZ
sonbahar

% 33

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 50

GÜNDÜZ
gece

% 50

GECE

Dior Addict Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Dior Addict parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
ceyda
Bu kokuyu çok seviyorum. Ama birçok Dior kokusunda olduğu gibi bu modeli de hemen sevmedim. İlk sıkmanız sonrasında bir saat geçince o kadar güzel bir kokuya dönüşüyor ki nasıl anlatsam cidden bilemiyorum. Harika bir koku bu ya. Çevremdeki insanlar markasını öğrenmek için resmen beni rahatsız etmelerinden bıktım.
kadriye
Birisi bana 2002 orijinal formülasyonu nereden alabileceğimi söyleyebilir mi? Şimdiden teşekkürler.
nur
Koku tamamen güzel ve sihirli. Olumsuz bir yorum yapabilecek açığı yok.
Sevilkaracan
Görünmez bir güç beni bu şişeye çekti ve ilk püskürtme ile kendisine aşık oldum. Cennet kokusu bir kaç gün sonra ortaya çıkıyor. Düşünün ne kadar kalıcı olduğunu. Kaşmir sarılı özel notaların birçoğunu tek tek tahmin edebiliyorum. İlk başta hafifçe baharatlı ... sonra sihirli bir koku ortaya çıkıyor. Benim için sonsuz bir aşk hikayesi.
iremcanta
Sevdim. Dior Addict çok zengin bir kompozisyon. Sadece tapıyorum. Sizi asla hayal kırıklığına uğratmaz. Sarhoş edici parfüm
ve mutluluk saatlerce sürüyor.
Serra1514
Lüks bir gurme deneyimi için Marc Jacobs Decadence ile Dior Addict deneyin derim.
sude
Eski sürümü görüp kullanan biri yenisine pek adapte olamıyor ama yine de güzel parfüm. Eskisi, yeni sürümlerden çok daha zengin, daha derin ve nüanslı (bazıları yeni sürümleri de çok seviyor) Aslında hangisini daha çok sevdiğime emin değilim. Daha fazla test yapılacağını sanıyorum ama her ikisinde de kalite kokusu mevcut.
ygmrylmz
Çok etkileyici bir parfüm. Kesinlikle gece vakti kullanımı için oluşturulmuş. Kompozisyon, tatlı ve acı notaların uyumu sayesinde şaşırtıcı, bir başyapıt yaratmak iyi karıştırılmış. Unutulmaz ve olağanüstü. Çok güçlü kalıcı güce sahip. Thierry Wasser, baştan çıkarmanın nasıl koktuğunu biliyor. 10/10

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.