Christian Dior Cruise Collection Escale a Pondichery Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Çay

Çay

Yasemin

Yasemin

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Kakule

Kakule

üst nota oranı
Üst Nota

% 80

orta nota oranı
Orta Nota

% 12

alt nota oranı
Alt Nota

% 8

74

18-50

2009

699

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 72

KALICILIK
farkedilirlik

% 79

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 83

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 17

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 50

İLKBAHAR
yaz

% 17

YAZ
sonbahar

% 17

SONBAHAR
kış

% 17

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 33

GÜNDÜZ
gece

% 67

GECE

Cruise Collection Escale a Pondichery Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Cruise Collection Escale a Pondichery parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
selena
Bir kokuda ayrı bileşenleri tanımlamaya ve kokuyu tanımlamaya çalışırken çok deneyimsizim ancak bunun elizabeth arden green tea ile aynı benzediğini düşünüyorum ... Ben memnunum çünkü sade ve kibar diye tanımlayabileceğim bir parfüm. Çok taze ve temiz aynı zamanda büyüleyici.
zeyna
Bu parfüm konusunda kötü bir kelime söylenemez bence. Hoş çay kokusu, keyifli ve yaz mevsimine çok uygun. Bu çizgiden gelen diğer parfümlerde tuhaf tonlar var ama bu tamamen saf ve harika! Lüks ve zahmetsiz kokuyor Çok klas bir yaz kokusu.
duygu
Eskiden kullandım ama pek memnun kaldığımı söylememem. Şu an başka bir modelini kullanıyorum.
guler
Bu markanın tüm kokularını beğeniyorum, sanırım ...Ama bu modele gelince hiç mi kalıcılık olmaz ya.. mükemmel bir koku ama bir anda pof.. yok ortada.. Sadece baharat kokusu olan belirsiz bir çay, biraz narenciye.. Su mu ? Parfüm mü? anlayamadım. Oldukça mükemmel bir koku ama belirli bir süre sonra algılayamazsam neden para vereyim diye düşünmeden edemiyorum.
nur
Kristal camda siyah çay :D Baharatlı notaları ile parlak ve taze. Temiz mutlu notalara sahip.
happygirl
Parlak ve güneşli, zarif ve klas. Çok fazla baharat, limon, vanilya, beyaz çay ve çiçekler olduğunu düşünmeyin. Hepsi kararında ve güzel ayarlanmış. Biraz ucuz olabilirdi.
kadriye
Sofistike ve zariftir. Yaşlı bayanlar için değil ama sevdiğimden daha olgun bir kokuya sahip. Narenciye içeriğinin nereden geldiğinden (içinde ne var bilemedim) emin değilim, ancak dikkat çekici değişik narenciye içeriğine sahip. Bitkiler ve çiçekler oldukça yeşil, sıcak ama ağır değil. Orta yaş ofis çalışanı için yeterince hoş ve akşamları kullanmak için mükemmeldir.
edaiste
Açıklamadan güzel bir yaz kokusu olacağını düşünerek satın aldım. Gerçekten de, taze ama sıkıcı. Uzun ömürlü değil. Çok zayıf ve sanki sadece 2 saat hissedebildim. Ofiste kimseyi rahatsız etmeyen ama kalıcılığı az olan bir parfüm. Üstelik bu performansa çokta pahalı.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.