Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Christian Dior Ambre Nuit Unisex Parfüm

Dior, Ambre Nuit kehribardan esinlenen bir koku ve 2009 yılında piyasaya çıktı. Yeni, rafine, cesur ve sofistike bir kolonya. Tutkulu ve şehvetli kokan bu ürün, sarıcı pembe biberle birlikte Türk sarayını sarmak için heyecan verici bir yaklaşım olarak, greyfurt ve güneşli bergamotun parlak ve aydınlık notalarıyla açılıyor. Sıcak kehribar notaları tüm kompozisyonu sarmaktadır. Baştan çıkarıcı bir etki bırakır. Ambre Nuit Dior 250 ml kolonya olarak mevcuttur.

Üst Nota
Kehribar

Kehribar

Bergamot

Bergamot

Orta Nota
Greyfurt

Greyfurt

Pembe biber

Pembe biber

Alt Nota
Gül

Gül

Christian Dior Ambre Nuit Unisex Parfüm Kalıcı mı?

Christian Dior Ambre Nuit Unisex Parfüm kalıcılık konusunda toplam 15 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 63 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 65 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
63%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
65%
15 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
71%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
29%
7 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
57%
GECE
GECE
43%
7 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
87%
Orta Nota
8%
Alt Nota
5%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
57%
YAZ
YAZ
29%
SONBAHAR
SONBAHAR
14%
KIŞ
KIŞ
0%
7 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-55 Yaşlar için uygun
2009 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 78
4610 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Christian Dior Ambre Nuit Unisex Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
8 Adet Oy Kullanılarak
53 Puan Aldı

Christian Dior Ambre Nuit Unisex Parfüm Yorumları

Özellikle açılışta muhteşem bir koku. Rahatlatıcı ve rahatlatıcı kehribar birinci sınıf. Herhangi bir çiçek veya baharat kokusu almadım ama yorumlarda yazmışlar. Adından da anlaşılacağı üzere ben gece kullanımı için olduğundan emin değilim. Bu kadar çok notalı kokunun tek dezavantajı performanstır. ilk iki-üç saatten sonra uzun süre yayılsa çok sevinirdim ama o süre sonrası ten kokusuna dönüşüyor. Performansa önem veriyorsanız tavsiye etmem. Koku güzel.
5ml'den bir numune buldum. Sadece bir kez kullandım ve beğenmedim. Çok maskulen. Kesinlikle fiyat etiketine değmez.
Çok üzücü bu benim için gerçekten işe yaramadı. İlk başta harikaydı... baharatlı kehribar gibi kokuyordu. Daha sonra iyi bir şey yok.
Narenciye ve gül ile baharatlı bir kehribarla başlar ancak oldukça güçlü bir şekilde olan bu başlangıç, tatlı, misk, erkeksi bir kolonya türü kokusuna dönüşüyor.
Tanıdık tatlı minik çiçekler belki kediotu var ve kokusu sabunlu. Kesinlikle çiçeksi ve biraz pudramsı. Fazla baharat yok ama çiçekte bir derinlik var. Daha sonra vanilya, meyvemsi ve misk görünümleri ortaya çıkar. Şık. Hoş ve iyi bir unisex parfüm. Hem kadın hem de erkek üzerinde güzel ve temiz kokar. Seviyorum ama çok aşırı heyecan verici değil.
muhteşem koku. Gül ve minik çiçekleri seviyorsanız almalısınız. Derin ve zariftir. Kaplıcadan sonra çay içmek gibi.
Dior'un özel serisi, fiyatına göre çok uygun, yüksek kaliteli parfüm.. 125ml'lik şişeler olduğu için 25ml'lik bir parfüm daha aldığınızı unutmayın.
En güzel gül kokularından biridir.
Bana göre MFK Grand Soir'e benzer kokuyor, ancak daha az etki ve derinliğe sahip.
Olabildiğince unisex. Sevdiğim tek unisex koku. Açık kehribar notaları ve arka planda oldukça doğrusal olan gül notaları vardır. Şık, zarif ve sofistikedir. Garantili iltifat alıcısı ve çok benzersiz.
Bu büyüleyici bir koku. Kehribar her şeyden önce kendini belli eder. Gül, pembe biber ve narin dumanlı portakal kendini sonradan gösterir. Yumuşak ve zarif bir koku. Entelektüel pembe kehribar ile harika parfüm.
Ambre Nuit sofistike, şehvetli ve mükemmel bir şekilde unisex. Kesinlikle farklı olsalar da bana Parfums de Marly Carlisle'ı hatırlatıyor. Her ikisinin de hafif ekşi bir yönü var. Carlisle'de elma ve Ambre Nuit'te turunçgiller. Her ikisinin de hafif bir müstehcenliği var. Carlisle'de hindistan cevizi ve Ambre Nuit'te pembe biber. Her ikisi de pürüzsüz, sıcak kehribar ve çiçek gülü çevreleyen pudramsı bir tatlılığa sahiptir. Benim için temel fark, Ambre Nuit'in Carlisle'ın sahip olduğu o hafif, kirli keskinlikten yoksun olması ve bu nedenle daha unisex olmasıdır. Eşleşecek performans ile kesinlikle güzel bir koku. Gece giyimi için mükemmel.
Şimdiye kadar kokladığım en ferahlatıcı kehribar kokusu. Listede olmamasına rağmen, bu bana Coca-Cola ve bal kokuyor. Çok yönlü, ferahlatıcı notalar yazın çalışmasını sağlarken, kehribar kışın çalışmasını sağlar.
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER